خدمات تحقیق و توسعه

با ظهور پديده جهاني شدن روش‌هاي كسب تكنولوژي نيز تغيير نموده و روش‌هاي جديدي خلق شده كه به كشورها و سازمان‌ها امكان دستيابي به تحقيقات در سطوح مختلف را مي‌دهد. فرآيند تحقيق و توسعه تاثير مستقيمي بر نوآوري، بهره‌وري، كيفيت، سطح استاندارد زندگي و افزايش توان رقابت را در دنياي امروز فرآهم مي‌نمايد. بخش تحقيق و توسعه (R&D) گروه مهندسين داريان تلاش مي‌کند تا به عنوان نيروي پيشقدم در بکارگيري ايده‌ها و روش‌هاي جديد در جهت افزايش راندمان و بهبود کيفي و کمي خدمات شرکت عمل کند.
اين شرکت تحقيقات علمي و عملي متعددي را در حوزه‌هاي مديريتي، مشاوره‌اي و اجرايي انجام مي‌دهد و بدين وسيله امکان توسعه پايدار شرکت و بومي نمودن تکنولوژي‌هاي روز دنيا را فراهم مي‌نمايد. نتايج دستاورد‌هاي علمي و تحقيقات انجام شده به صورت کتاب در داخل کشور و به صورت مقالات متعدد در مجلات معتبر خارجي (مجلات ISI) و همچنين کنفرانس‌هاي معتبر داخلي و خارجي ارائه مي‌شود.
نظر به رويکرد توسعه‌اي، شرکت بر پايه‌ي توان علمي اعضا براي اولين بار در کشور نرم‌افزار جامع مديريت ساخت را طراحي و راه‌اندازي نموده که در عين انجام اتوماسيون کارگاه ها و دفاتر شرکت کليه امور جاري حوزه ساخت و ساز شرکت از قبيل نظارت بر کارگاه ها – نظارت بر دفاتر مشاوره و طراحي– گزارش نويسي – چک ليست ها – حسابداري – ورود و خروج کالا – پيمانکاران اصلي و جزيي – انبار ها – کنترل کيفي و ... را به صورت جامع و مانع انجام مي‌دهد و کليه‌ي پرسنل به سادگي توانايي به کارگيري و استفاده از نرم‌افزار را دارند.  
علاوه بر اين انواع نرم‌افزارهايي با کاربردهاي مشاوره‌اي و اجرايي با قابليت نصب بر روي انواع گوشي‌هاي همراه به صورت مداوم طراحي و کدنويسي مي‌شوند. اين نرم افزار‌ها ضمن افزايش بهره‌وري نيروي انساني دسترسي ساده و قابل اطمينان بر مفاهيم و موضوعات لازم براي مهندسين طراح و مهندسين مجري را فراهم مي‌نمايد. 
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به مهندسین داریان می باشد.